Elektro příslušenství a spotřebiče

Elektro příslušenství a spotřebiče

  • 11.1.2022
  • Napsal: Admin
  • Žádné komentáře

Solight

Výrobce osvětlení, elektroinstalačního materiálu, PC a TV příslušenství a dalších více jak 1000 produktů. Špičková kvalita osvětlení, audio-video příslušenství nebo kabelů je zárukou spokojeného zákazníka. Společnost Solight byla založena v roce 2009 se zaměřením na dovoz zboží a jeho následnou distribucí v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů. Začátkem roku 2010 získala společnost Solight postupně zastoupení značek Case Logic, Bandridge a One for All pro Českou a Slovenskou republiku, čímž se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro příslušenství. Obchodovaný sortiment se rozšířil io další komodity značek Brondi, D-Clean, Sanyo, JCB, Clingo, Lenspen, Joy a vlastní značku Solight. V roce 2012 se společnost Solight rozhodla vstoupit také na polský trh, téhož roku rozšířila své portfolio značek o Dyson, čímž přenesla svůj zájem z elektro příslušenství také na spotřebiče. Anténní a TV technika,AV kabely a konektory,Držáky TV a AV techniky,Elektroinstalační materiál,Elektrozboží.

 

Dyson

Spotřebiče, které zjednoduší váš život. Bezsáčkové vysavače s vysokým výkonem, bezlopatkové ventilátory a čističky vzduchu si už oblíbilo více než 200 000 zákazníků v České republice. Přidejte se k nim. Dejte sbohem složitému a zdlouhavému úklidu . Dnes jsou spotřebiče Dyson dostupné v 65 zemích světa. Společnost Dyson vyrostla z jednoho muže a jednoho nápadu v technologickou společnost s více než 1.000 inženýry po celém světě. Ale nezůstává v klidu. Jejím jádrem je stále rostoucí tým inženýrů a vědců. Více myšlenek. Více nápadů.

Dyson je světovou jedničkou mezi bezsáčkovými vysavači. Právě zakladatel této společnosti, James Dyson, se může pyšnit konstrukcí prvního bezsáčkového vysavače využívajícího cyklónovou technologii a osvobodil tak spotřebitele od neustálého praní či nákupu nových sáčků.

Všechny vysavače Dyson jsou bezsáčkové a využívají cyklónovou technologii. To znamená, že prašný vzduch, nasávaný do vysavače, je veden přes kužely nacházející se na vrchní části nádoby vysavače. Vzduchové spirály uvnitř kuželů vytvářejí odstředivou sílu, která vrhá prach a nečistoty do okolní odpadní nádoby. Během následujících let Dyson tuto cyklónovou technologii značně vyvíjel a zdokonaloval.

Současné inovativní vysavače Dyson nabízejí špičkovou technologii ROOT Cyclone, doživotní MEMA, HEPA filtry bez nutnosti výměny a  100% sací výkon po 100% času a disponuje mnoha dalšími funkcemi, které usnadňují vysávání.

 

Akumulátorové tyčové vysavače Dyson

jsou dodávány s dalším příslušenstvím, které Vám poslouží při vysávání těžko dostupných míst,

sběrnou nádobu vyprázdněte hygienicky prostřednictvím stlačení tlačítka,

díky praktickému nástěnnému úchytu si vysavač můžete odložit a nabít,

disponuje režimem Boost se zvýšeným sacím výkonem speciálně vyvinutým pro náročné úkony,

vysavače jsou poháněny akumulátory, takže jejich výkon během vysávání neklesá.

 

Thule

Švédská značka Thule je světovou jedničkou a bezpečně pomáhá přepravit vše, co využíváte v aktivním životě. Designová a stylová zavazadla, odolné batohy a brašny nebo propracované kryty na smartphony a tablety.

Brašny a batohy na notebooky, Cestovní zavazadla, EnRoute batohy, Pouzdra na tablety, Fotobrašny a pouzdra.

Vyrazte s Thule na dovolenou do hor nebo k moři a zažijte dobrodružstvo. Thule nabízí širokou škálu prémiových produktů pro aktivní lidi, aby si mohli převézt to, o co mají největší zájem, bezpečně, snadno a ve stylu. Thule navrhuje a vyrábí střešní nosiče pro letní i zimní sporty, střešní boxy, tašky, batohy, doplňky pro cyklisty a mnoho dalšího vybavení.

Stylová a odolná zavazadla a cestovní tašky jsou ideálními společníky na cestách. Střešní příčníky jsou perfektní pro veškeré extra vybavení, které se vám nevejde dovnitř auta. 

Produkty Thule naleznete ve všech koutech světa – na vzdálených australských plážích, na amerických ulicích, na dálnicích v Andách, stejně jako v alpských ski resortech. Všechno co je pro vás důležité, můžete mít s sebou. Kamkoli jdete, cokoli potřebujete. S Thule můžete svobodně žít svůj aktivní život naplno.

 

Case Logic

Case Logic je součástí skupiny Thule se sídlem ve švédském Malmö. Skupina Thule má přes 2000 zaměstnanců ve více než 50 výrobních a prodejních místech po celém světě. Case Logic je jednou z největších značek ve skupině Thule.Zažijte s batohy, pouzdry a obaly neočekávaná dobrodružství! 

Šikovná řešení pro vaši elektroniku. Dostupná cena a zároveň zachování vysoké kvality, to je Case Logic – batohy na notebook, pouzdra pro foto, video, CD a DVD. Inovace tuto značku pohání vpřed a jentak ji nikdo nezastaví.

Zde si můžete vybrat z nabídky:

https://www.znackovakvalita.cz/obchod/?vyhledavani=1&product_cat=elektro-prislusenstvi-a-it

Přidejte komentář

call-banner

V případě otázek nám neváhejte zavolat