Jak nakupovat oblečení pro miminko

Jak nakupovat oblečení pro miminko

  • 23.4.2022
  • Napsal: Admin
  • Žádné komentáře

Nákup dětského oblečení může být zdrcující a frustrující úkol. Nejen, že musíte vybrat oblečení, které bude sedět dítěti, ale musíte zvážit, co je na dítěti roztomilé. Kromě toho budete muset hodně plánovat, protože miminka rychle rostou a přerůstají oblečení rychle. Z tohoto důvodu je nákup oblečení pro miminko možná jedním z nejnáročnějších nákupních zážitků, do kterých se můžete pustit. Naštěstí však s trochou informací a trochou času budete moci nakupovat oblečení pro miminko efektivně.

 

1. Vyberte si oblečení, které se bude snadno měnit. Velmi rychle zjistíte, že dáváte přednost kojeneckému oblečení, které se snadno obléká i sundává z miminka. Pokud je těžké změnit oblečení, bude vás to frustrovat, zabere to více času. Zkuste se zaměřit na elastické oblečení. Vyhněte se oblečení s knoflíky. Místo toho zvolte suchý zip.

 

2. Zaměřte se na oblečení s odnímatelným spodkem.
Vyberte dětské oblečení, které umožňuje snadnou výměnu plenky. Oblékání dítěte ve vrstvách a dvoudílné oblečení je také vhodnější než jednodílné oblečení bez snadného přístupu k plenkám.
Zaměřte se na měkké tkaniny. Při nákupu kojeneckého oblečení je velmi důležitá měkkost látek. Nakonec, stejně jako vy byste nechtěli nosit nepohodlné oblečení, nechtějí to ani miminka. Ujistěte se, že se zaměříte na oblečení vyrobené z látek, které byste sami chtěli nosit.
Zkontrolujte možnosti bez značek. Vyhněte se vlně.
Zaměřte se na bavlnu s vysokým počtem nití.
Zvažte syntetiku, jako je polyester.

 

3. Kupte oblečení vhodné pro roční období. Důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu při nákupu dětského oblečení, je ujistit se, že je vhodné pro roční období. Mít oblečení pro miminko vhodné pro roční období zajistí, že se vaše miminko bude správně hodit do počasí a také bude vypadat stylově.
Teplé oblečení je v zimním období naprosto nezbytné. Nezapomeňte vzít v úvahu teplé kalhotky, ponožky, botičky a pokrývky hlavy.
Ujistěte se, že dítěti není na podzim, na jaře nebo v létě příliš teplo. Nezatěžujte je zimní výbavou jen proto, že to vypadá roztomile.

 

4. Prvních šest měsíců se zaměřte na nezbytnosti. Prvních šest měsíců života dítěte byste se měli soustředit pouze na nezbytné položky. Konečným důvodem je to, že děti rostou opravdu rychle a vyrostou z oděvů krátce poté, co je budou moci nosit. Zvažte tyto položky:
Pořiďte si tílko a tělové kostýmy. Mohou mít patentky na přední nebo boční straně a mezi nohama.Mohou mít patentky na přední nebo boční straně a mezi nohama. Mohou být také s dlouhým nebo krátkým rukávem, v závislosti na počasí. V chladném počasí můžete také vrstvit bundy pod jiné oblečení.
Investujte do pohodlného pyžama, ve kterém může vaše dítě spát každou noc.
Vyberte si páry pohodlných kalhotek, které lze při výměně plenek snadno sundat.
Vyberte dětské čepice a kvalitní čepici proti slunci, abyste udrželi teplo. Prvních několik měsíců by měla být hlava dítěte zakryta, aby byla chráněna před chladem a sluncem.
Zásobte se ponožkami a botami. Dětské boty nejsou ve skutečnosti nutné, dokud dítě nezačne chodit.
Shromážděte spoustu bryndáků.

 

5. Vyberte si oblečení, které se snadno pere. Nákup oblečení, které se snadno pere, je velmi důležité, protože dítě může často plivnout nebo jinak zaneřádit oblečení. Z tohoto důvodu můžete projít několika sadami oblečení za den a rychle nashromáždit spoustu oblečení k vyprání. V důsledku toho se budete chtít zaměřit na oblečení, které se snadno pere – to vám ušetří spoustu času.
Vyhněte se úpletům, protože je budete muset sušit zavěšením. Kromě toho, pokud se o ně nestaráte, mohou se rychle poškodit.
Uvědomte si, že bavlna se při vystavení teplu sráží.
Vlnu perte studenou vodou a za každou cenu se vyhněte sušičce. Z tohoto důvodu může být vlněné dětské oblečení špatnou volbou.

 

6. Kupte kojenecké oblečení, které je alespoň o jednu velikost větší, než miminko v danou chvíli potřebuje. Není to jen proto, že miminka rychle rostou, ale také proto, abyste oblečení mohli používat déle. Důsledkem toho je, že vždy, když si kupujete nové oblečení, pečlivě zvažte nákup dostatečně velkého oblečení.

Zde si můžete vybrat z nabídky:

https://www.znackovakvalita.cz/obchod/?vyhledavani=1&product_cat=kojenecke-obleceni

Přidejte komentář

call-banner

V případě otázek nám neváhejte zavolat